قوانین کلی :

تمامی محصولات (به جز اکانت ها ) دارای گارانتی و مورد تایید می باشند و در صورت مشاهده ی مشکلاتی در آن ها قابل بازگشت و بازپرداخت پول می باشند.

مجموعه آنلاین کیز، قبل از تحویل محصول به مشتری کالا را تست کرده و از صحت سالم بودن کالا اطمینان حاصل می کند.

برخی از اکانت ها دارای ریسک ۵ الی ۱۵ درصد هستند که ما هیچگونه تعهدی را نسبت به آن ها قبول نمی کنیم و تمامی آن به عهده خریدار است.

از انجایی که مجوعه آنلاین کیز ادب را بزرگترین رابطه بین خریدار و فروشنده قرار می دهد، با مشتریان پرخاشگر برخورد کرده و در صورت مشاهده ی این قبیل افراد با عدم پاسخگویی با آن ها برخورد کرده و در نهایت از دسترسی آن ها جلوگیری می شود.

اکانت ها و سی دی کی های فروخته شده تا حداکثر زمان ۱۰ دقیقه الی ۵ ساعت تحویل مشتری داده می شود / هرگونه ثبت سفارش پس از ساعت ۱۲ شب، صبح روز کاری بعد از ساعت ۱۰ صبح به بعد تحویل داده می شود

توجه داشته باشید ما در کشور ایران زندگی می کنیم، هرگونه خرید که با استفاده از آی پی های سایر کشور ها نیازمند احراز هویت شماست همچنین هرگونه تراکنشی که توسط کارشناسان ما مشکوک باشد و صلاح دید همکاران ما در فروشگاه آنلاین کیز باشد باید احراز هویت صورت بگیرد.

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی با تلفن تماس : ۰۹۰۲۶۴۲۲۰۴۰ یا از طریق ایمیل : support@onlinekeys.ir و ایمیل dian.hemati1993@gmail.com با ما در تماس باشید.

بهتر است قبل از خرید بدانیم که :

حتما مشخصات وارد شده در هنگام خرید را به درستی مورد بررسی قرار دهید زیرا ملاک ما اطلاعات وارد شده توسط خود شخص است. شخص خریدار در صورتی که از آی پی کشور های خارجی استفاده کند حتما باید تاییدیه احراز هویت را انجام دهد.

قبل از خرید توسط توسط هر شخص بهتر است برای آگاهی از موجودی، قیمت نهایی و سایر مسائل از این قبیل با ما در تماس باشید.

قبل از خرید از نوع و شاخصه ی محصولی که می خواهید تهیه کنید اطمینان کامل پیدا کرده و سپس خریداری کنید زیرا در صورت مشاهده هرگونه اشتباه سایت مسئولیتی متقبل نخواهد شد.

برا سهولت در ثبت نام خود از نام کاربری فارسی استفاده کرده و همچنین سایت تنها پاسخگوی افرادی است که از کلمات فارسی در محاوره استفاده می کنند.

پیش از خرید حتما از موجودی و یا بروز بودن قیمت محصول اطلاع کسب کنید، زیرا در صورت عدم استعلام مبلغ شما با کسر ۵ درصد کارمزد و همچنین مالیات بانکی عودت خواهد شد.

محصولات دارای ۲۴ ساعت مهلت تست هستند و شخص در صورت مشاهده ی هرگونه مشکل می تواند از طریق راه های ارتباطی اشاره شده مشکل خود را رفع کرده در غیر این صورت پس از ۲۴ ساعت سایت پاسخگو نخواهد بود.

اکانت های خریداری شده پس از تست شدن توسط سایت و تحویل به مشتری دارای هیچگونه ضمانتی نمی باشند و خریدار سریعا باید اطلاعات آن را تغییر داده زیرا اگر اکانتی از دسترس خارج شود سایت هیچ مسئولیتی را در قبال آن قبول نمی کند.

آنلاین کیز به خریدارانی که در طی یک دوره ی زمانی محدود تعداد خرید خود را افزایش داده باشند، با نشان حسن نیت خود به آن ها سی دی کی تصادفی می دهد.

کلام آخر …

اگر محصولی مد نظر شماست و در سایت موجود نبود شما می تواند از طریق تماس با پشتیبانی سایت از موجود بودن کالا اطلاع حاصل بفرمایید.

در صورت وجود هر مشکلی در کد ارسالی یا سریالی که ما به ایمیل خریدار ارسال می کنیم حتما با پشتیبانی تماس گرفته و ما به حل مشکل خواهیم پرداخت.

فروشگاه آنلاین کیز دارای نماد اعتماد الکترونیک ۲ ستاره و ثبت شده در ستاد ساماندهی می باشد.

وبسایت آنلاین کیز از ارائه محصولاتی که بر خلاف قانون جمهوری اسلامی ایران باشد، خودداری می کند

سایت آنلاین کیز فقط در زمینه ی محصولات دیجیتالی فعالیت کرده و از پاسخگویی به هرگونه سوال درباره ی نسخه ی فیزیکی بازی ها معذوریم.

با تشکر مدیریت آنلاین کیز