دسته‌بندی نشده

راهنمای جامع راه اندازی اکانت Minecraft

پیش از هر چیزی باید به این موضوع کرد که در فروشگاه ” آنلاین کیز ” به طور کلی دو نوع اکانت برای بازی Minecraft وجود دارد.

نوع اول اکانت های پریمیوم گلد ( Premium Gold ) که به صورت یوزر نیم و پسورد برای شما ارسال می شوند. این نوع اکانت ها تنها قابلیت تغییر نیک نیم Nickname اکانت و اسکین Skin را دارا می باشند. دسترسی به هایپیکسل در آن ها تضمین شده نیست اما ممکن است بدون مشکل بتوانید به این سرور ها نیز دسترسی داشته باشید، راه اندازی این نوع اکانت ها بسیار ساده است و شما با استفاده از اطلاعاتی که در اختیار دارید می توانید وارد لانچر ماینکرفت شوید.

نوع دوم اکانت ها که آموزش اصلی ما هم در این بخش به آن ها تعلق می گیرد، اکانت های فول اکسس ( Full Access ) هستند. این نوع اکانت ها را می توان بهترین نوع اکانت های ماینکرفت دانست. اکانت های فول اکسس به همراه اطلاعات ایمیل، اطلاعات اکانت، سوال امنیتی و نیک نیم برای شما ارسال می شوند که شما می توانید تمامی این اطلاعات را به آن چیزی که خودتان دوست دارید تغییر دهید.

اما سوال اصلی برای مخاطب گرامی اینجاست که چگونه این اطلاعات را تغییر دهیم و اگر با مشکلی مواجه شدیم چگونه آن را حل کنیم ؟

زمانی که اکانت Full Access را تهیه می کنید شما این اطلاعات را دریافت می کنید؛

 • اطلاعات ایمیل اصلی، شامل ایمیل و پسورد
 • اطلاعات اکانت ماینکرفت، شامل یوزرنیم و پسورد
 • سوال امنیتی
 • Nickname نیک نیم
 • تاریخ تعویض ایمیل

حال شما این اطلاعات را در اختیار دارید اما چگونه باید از آن استفاده کنید ؟

 

آموزش تصویری تغییر اطلاعات اکانت فول اکسس توسط استریمر عزیز REXAGAMER

توجه داشته باشید این ویدیو اصلا به اکانت پریمیوم ارتباط ندارد و تنها برای اکانت های فول اکسس قابل استفاده است

ایمیلی که توضیحات با آن داده شده روی دامنه Rambler.ru است اما توجه داشته باشید این ایمیل فقط برای آموزش است و ایمیلی که شما زمان خرید دریافت می کنید می تواند متفاوت باشد ( Rambler.ru / mail.yandex.ru / mail.ru و … )

 

اولین کاری که انجام می دهید وارد ایمیل اکانت شوید. در زمان خرید آدرس ایمیل برای شما ارسال می شود ( توجه داشته باشید وبسایتی که در آن وارد می شوید جیمیل نیست پس اشتباه نکنید ) که می توانید با استفاده از آن آدرس وارد ایمیل شده و زمانی که مطمئن از ورود به ایمیل شدید سپس مراحل زیر را انجام دهید.

برای ورود به ایمیل از من شماره موبایل می خواهد باید چکار کنم ؟

در صورتی که برای ورود به ایمیل از شما شماره همراه درخواست کرد، شما باید شماره همراه خودتان را با پیش شماره ایران یعنی +۹۸ و بدون استفاده از صفر وارد کنید، این کار برای امنیت ایمیل نیز ضروری است.

به عنوان مثال شماره موبایل باید اینگونه وارد شود : ۹۸۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹+

زبان ایمیل غیر انگلیسی است و Captcha داده شده نیز خوانا و انگلیسی نیست، راه حل چیست ؟

در وبسایت ایمیل ممکن است زبان روسی و یا چیز دیگری باشد، شما معمولا می توانید در پایین صفحه کشور وبسایت را تغییر داده و انگلیس کنید، مشکل شما باید با انجام این کار ساده حل شود و کپچا نیز انگلیسی می شود.

شما همچنان می توانید در مرورگر خود کلیک راست کرده و از گرینه Translate To English برای تغییر زبان به انگلیسی استفاده کنید.

روش دوم؛ شما می توانید در صفحه سایت به دنبال پرچم روسیه و یا کلمه RU بگردید و آن را تبدیل به پرچم انگلیس و یا En کنید.

در صورتی که دسترسی من به ایمیل بسته شد، چگونه وارد ایمیل شوم ؟

بعضی مواقع با وارد کردن اشتباه اطلاعات، وبسایت ایمیل دسترسی شما را برای ورود به ایمیل قفل می کند، کافی است در ایمیل گزینه Forgot Password را بزنید و با استفاده از سوال امنیتی ایمیل که در توضیحات سفارش برای شما ارسال می شود آن را بازیابی کنید.

اطلاعات ایمیل مثل پسورد ایمیل، تایید دو مرحله ای و شماره موبایل را چگونه و چرا باید عوض کنیم؟

زمانی که وارد ایمیل شدید شما باید برای امنیت بیشتر و جلوگیری از افراد متفرقه ( حتی وبسایت آنلاین کیز ) به ایمیل اطلاعاتی مثل پسورد را عوض کنید، شماره همراه و تایید دو مرحله ای بگذارید که تمامی این موارد را می توانید در بالای صفحه در ایمیل در بخش تنظیمات، گزینه Security را زده و در آن این موارد را تغییر دهید.

حال شما می توانید اطلاعاتی مثل پسورد و سوال امنیتی اکانت را در صورت تمایل عوض کنید اما چگونه این کار را انجام دهید ؟ بسیار ساده است شما وارد سایت https://account.mojang.com/login بشوید به محض ورود با صفحه ای همانند تصویر زیر روبرو می شوید.


تغییر پسورد

همانند تصویر گزینه Forgot Password را زده صفحه تازه ای باز می شود که از شما ایمیلی می خواهد شما باید با وارد کردن ایمیل اکانت ( همان ایمیل که ما برای شما در توضیحات سفارش ارسال کرده ایم ) آن را تایید کنید.

پیامی به ایمیل اصلی اکانت ارسال شده، شما باید آن پیام را باز کنید و از طریق لینکی که در آن اکانت وجود دارد وارد شده و پسورد جدیدی به آن بدهید.

توجه داشته باشید پسورد باید شامل حروف کوچک و بزرگ، اعداد و اشکالی همچون[email protected]#$ شود در غیر اینصورت وبسایت ماینکرفت آن را قبول نمی کند.

پ.ن : شما می توانید دقیقا همین موارد را در وبسایت Minrcraft.net نیز انجام دهید تنها کافیست وارد این وبسایت شده، بالای صفحه سمت راست گزینه Log In را بزنید در صفحه جدید باز شده زیر محلی که از شما اطلاعات را درخواست کرده گزینه Forgot Password را بزنید.

تغییر پسورد در اکانت مایکروسافت

برای تغییر پسورد در اکانت های مایکروسافت، موارد فوق امکان پذیر نیست. پسورد اکانت های مایکروسافت را می توانید از طریق این لینک https://account.live.com/ResetPassword.aspx وارد شده ایمیل خود را در صفحه ای که باز می شود وارد کنید. سپس درخواستی به ایمیلی که اکانت مایکروسافت شما روی آن است ارسال شده که می توانید از طریق آن پسورد جدیدی را انتخاب کنید.

همچنین می توانید توضیحات وبسایت مایکروسافت را در این زمینه از طریق ” این صفحه ”  مشاهده کنید (توضیحات به صورت انگلیسی است)


تغییر سوال امنیتی

دومین مرحله از تغییر اطلاعات سوال امنیتی است که حتما باید پس از تغییر پسورد انجام شود.

برای تغییر و تعویض سوال امنیتی اول وارد اکانت خودتون در سایت Mojang از طریق این آدرس https://account.mojang.com/login بشید. پس از ورود به اکانت شما با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه می شوید.

همانطور که در تصویر ملاحظه می کنید از شما جواب ۳ سوال امنیتی را می خواهد، جواب از قبل برای شما ارسال شده اما برای امنیت بیشتر باید آن را عوض کنید. گزینه ای که دور آن خط کشیده شده را انتخاب کرده سپس وارد صفحه جدیدی می شوید که گزینه ای به عنوان Send Instruction to Email قرمز رنگ مشاهده می کنید پس از کلیک کردن آن ، تاییدیه به ایمیل ارسال می شود که پس از انتخاب آن می توانید ۳ کلمه مورد نظر خود را جایگزین کنید.

 

سوال امنیتی در اکانت مایکروسافت وجود ندارد ؟

جواب سوال شما بسیار ساده است، خیر در اکانت های مایکروسافت سوال امنیتی وجود ندارد اما این موضوع به معنای ایمن نبودن آن نیست. اکانت های مایکروسافت در حالت عادی از اکانت های موجانگ ایمن تر هستند اما نباید فراموش کرد در مقابل افراد وارد و با تجربه در زمینه هک هیچ چیزی در امان نیست.

پس باید چکار کنیم ؟ بهترین راه امنیتی برای مایکروسافت قرار دادن تایید دو مرحله ای با استفاده از برنامه Microsoft Authenticator بر روی تلفن های همراه است شما می توانید این برنامه را از طریق این لینک دانلود کنید و همچنین آموزش استفاده از آن را می توانید از طریق این صفحه در وبسایت مایکروسافت مشاهده نمایید ( توضیحات به صورت انگلیسی است )

چرا باید ایمیل را امن کرده و در زمان مشخص شده تغییر دهیم ؟

جامعه کاربری ماینکرفت بیش از ۷۰۰ میلیون نفر کاربر دارد، زمانی که تعداد کاربران یک محصول زیاد می شود وجود تعداد هکر ها و دزد ها نیز بیشتر از بازی های دیگر است. با وجود چنین خطراتی امن کردن اکانت در اختیار شما باعث می شود خطر اینگونه افراد را کمتر کنیم.

اما چگونه ایمیل را امن کنیم ؟ در وحله اول شما نیاز دارید از پسوردی قوی برای ایمیل استفاده کنید، پسورد های ضغیف به راحتی قابل هک و دزدیده شدن هستند، در مورد دوم نیاز دارید که شما تلفن خود را به ایمیل اضافه کنید زیرا زمانی که شخص هکر می خواهد اکانت شما را سرقت کند، از طریق ایمیل وارد می شود و اضافه کردن شماره همراه به شما کمک می کند اگر شخصی به غیر از شما وارد ایمیل شود، پیامکی دریافت کنید که مانع از سرقت وی شوید.

در نهایت همیشه باید در زمان مشخص شده ایمیل را به ایمیل شخصی خودتان تغییر دهید. زیرا سرویس های جیمیل امنیتی بسیار بیشتری دارند.

همیشه از لانچر رسمی خود ماینکرفت استفاده کنید، استفاده از لانچر های دیگر باعث می شود اکانت و اطلاعات شما براحتی به سرقت بروند که مسئولیتی به عهده ما نیست.


سوالات و مشکلاتی که ممکن است برای شما پیش بیاد …

ضمانت فروشگاه ” آنلاین کیز ” در زمینه محصولات چقدر است ؟

ضمانت اکانت ها به شرح زیر است؛

 • توجه داشته باشید ضمانت محصولات به دلیل دیجیتالی بودن آن ها به هیچ وجه شامل بازگشت وجه نمی شود.
 • اکانت های پریمیوم هکی است و فاقد ضمانت هستند و دسترسی به سرور های هایپیکسل نیز ضمانت نمی شود، در صورت بک خوردن اکانت اگر پسورد را عوض نکرده باشید در سی روز اول یک اکانت جایگزین دریافت خواهید کرد.
 • اکانت های فول اکسس و فول اکسس با Transaction ID دارای ضمانت هفت روزه در صورت ناکارآمدی محصول است.
 • سی دی کی های اورجینال ویندوز ۱۰ ادیشن و جاوا ادیشن دارای ضمانت مادام العمر است.

چرا باید به جای اکانت های فول اکسس، سی دی کی اورجینال محصولات را تهیه کنیم ؟

زمانی که نامی از اکانت می آید، یعنی محصولی از پیش توسط فردی خریداری شده و روی اکانت وی فعال سازی شده است، این محصولات دارای اطلاعات کامل مثل ایمیل، سوال امنیتی، پسورد و مسائل اینچنین هستند اما نکته ای که قابل اشاره است دست دوم بودن این محصولات است که امنیت آن ها را نسبت به محصول نو و دست اول کمتر می کند که شما باید با ایمن کردن آن ها شانس هک و یا دزدیده شدن محصولات را کمتر کنید.

اما چرا سی دی کی اورجینال بهتر است ؟ خب جواب این سوال بسیار ساده است، سی دی کی اورجینال یک کد دیجیتالی منحصر بفرد توسط وبسایت موجانگ/ماینکرفت است که تنها مختص به یک شخص و یک اکانت می شود بگونه ای که شما با تهیه این کد و فعال سازی آن بر روی اکانت ساخته شده توسط خودتان این محصول را برای همیشه دارید. از مزایای این محصولات می شود به ضمانت مادام العمر، اولین استفاده کننده شما هستید، استفاده محصول روی اکانت ساخته شده توسط خودتان و امنیت بیشتر آن نسبت به اکانت ها اشاره کرد.

فرق فول اکسس موجانگ یا فول اکسس مایکروسافت چیست ؟ 

این دو محصول به طور کلی یکی هستند و تنها فرق بین آن ها نوع ورود یا همان لاگین کردن در زمان ورود به لانچر است که باید از گزینه Microsoft Login استفاده نمایید

سوال امنیتی و پسورد و نیک نیم را از کجا عوض کنیم ؟

موارد فوق را می توانید از طریق وبسایت https://account.mojang.com/login عوض کنید.

شما همچنین می توانید پسورد و نیک نیم را از طریق وبسایت Minecraft.net نیز تغییر دهید اما تغییر سوال امنیتی در این سایت غیر ممکن است.

اسکین را از کجا عوض کنیم ؟

اسکین اکانت را می توانید از طریق وبسایت رسمی ماینکرفت به آدرس https://minecraft.net پس از لاگین کردن به اکانت خود عوض کنید.

اکانت پس از دریافت و ورود به سرور های هایپیکسل به دلیل ارور Account Security بن شده است، چکار بکنم ؟

این مشکل تمام به خاطر کاری که خودتان کردید پیش آمده از دلایل آن می توان به استفاده از فیلتر شکن، عوض نکردن پسورد و سوال امنیتی پیش از ورود به اکانت، استفاده از نرم افزار و لانچر های غیر رسمی و کرکی، تغییر مکرر IP اینترنت، اشتراک گذاشتن اکانت و رفتار نامناسب در سرور ها دانست. اما راه حل آن چیست و چگونه می توان این مشکل را حل کرد ؟

پیش از هر چیزی از استفاده فیلتر شکن و نرم افزار های تغییر آی پی خودداری کنید، در صورتی که در گذشته از اکانت های هکی/کرکی استفاده کردید شانس بالایی برای دریافت این ارور را دارید زیرا سایت ماینکرفت از طریق آی پی بن می کند و در نهایت مواردی همچون اشتراک گذاشتن اکانت و اسپم کردن و … خودداری کنید.

توجه داشته باشید زمانی که بن امنیتی توسط هایپیکسل به شما داده شود یک بن Permenant خواهد بود و تا زمانی که شما درخواست رفع بن ندهید همینطور خواهد ماند.

برای رفع آن هم می توانید وارد این صفحه شوید و با پر کردن درخواست و مطالعه آن درخواست رفع بن بدید تا به آن بررسی شود و شما را Unban کنند.

این مورد تماما توسط شخص شما صورت گرفته و فروشگاه آنلاین کیز تحت هیچ شرایطی این مورد را انجام نمی دهد.

قبلا به صورت کرک و رایگان از طریق Easy MC، تی لانچر و MC Leaks بازی کردم، برای رفع آن باید چکار کنم ؟

چرا از طریق لانچر نمی توانم به اکانت وصل بشم اما از طریق سایت راحت متصل میشه ؟

از اطلاعات یوزر و پسور اکانت مطمئن هستم اما با این حال نمی توانم وارد لانچر و وبسایت ماینکرفت بشوم ؟

جواب هر دو سوال شما بسیار ساده است، احتمالا شما پیش از این ماینکرفت را به صورت رایگان و یا هکی از طریق تی لانچر یا نرم افزار هایی همچون Mcleaks و یا Easy MC بازی کردید. که باعث بسته شدن دسترسی شما به ماینکرفت در موجانگ است. در صورتی که برنامه Mcleaks را هنوز در کامپیوتر خود دارید باید آن را اجرا کرده و یا در صورتی که آن را در کامپیوتر ندارید و یا نمی توانید این برنامه را پیدا کنید باید برنامه را از طریق اینترنت دانلود کنید ( توجه داشته باشید وبسایت ما از نحوه دانلود و لینک دانلود این نرم افزار هیچ اطلاعی ندارد ضمنا سوال نفرمایید ) در بخش تنظیمات این برنامه از بین دو گزینه موجود یعنی Mojang و Mcleaks، گزینه سبز رنگ یعنی Mojang را انتخاب کرده و سپس آن را تایید کنید زمانی که از ورود به اکانت مطمئن شدید حتما این برنامه را پاک کنید که باعث هک و یا دزدیده شدن اکانت می شود.

ضمانت اکانت ها در سرور های مختلف چگونه است ؟

پیش از هر چیزی باید اشاره کرد اتصال به تمامی سرور ها موردی نیست که قابل تست کردن و بررسی باشد به همین منظور از ضمانت تنها سرور هایپیکسل است و سرورهای دیگر تحت هیچگونه ضمانتی نیستند.

پیش از انتقال اکانت های فول اکسس موجانگ به مایکروسافت از بن نبودن اکانت در لحظه تحویل مطمئن شوید که پس از آن به هیچ عنوان بهانه شما مورد قبول نیست.

اکانت های فول اکسس دارای قابلیت دسترسی به هایپیکسل می باشند، توجه داشته باشید بن امنیتی یا همان Account Security Ban طبق توضیحاتی که در موارد فوق داده ایم مرتبط به شخص شماست و شامل این ضمانت نمی شود، همچنین در صورتی که در لحظه تحویل هر بنی به جز بن امنیتی دریافت نموده اید با پشتیبانی سایت برای جایگزین شدن آن در ارتباط باشید.

اکانت های پریمیوم یا همان پریمیوم گلد فاقد ضمانت ورود به هایپیکسل می باشند.

پس از ورود به اکانت به صورت Microsoft Login بازی در اکانت به صورت Demo Mode نمایش داده می شود چکار کنم ؟

به دلیل تحریم های موجود پیش از ورود به لانچر و یا اکانت، با استفاده از نرم افزار های تغییر آی پی کشور آمریکا را انتخاب کرده سپس وارد اکانت شوید و مشکل شما حل می شود.

وبسایت ماینکرفت و یا موجانگ ف_لتر است ؟ برای ورود به اکانت نیاز به Verify کردن در وبسایت ماینکرفت دارم، چکار باید بکنم ؟

فیلتر و یا فیلتر نبودن وبسایت ماینکرفت و یا موجانگ موردی نیست که در کنترل ما باشد و در صورت نیاز باید از نرم افزار های مشخص برای ورود استفاده کنید

برای وریفای کردن نیز اشکالی به شما نشان داده می شود که شما باید طبق خواسته آن سایت آن ها را بدرستی وارد کنید باید خاطر نشان کرد که اشتباهات شما در وارد کردن اطلاعات خواسته شده به شخص شما ارتباط دارد.

در صورتی که اکانت های با Transaction ID هک یا دزدیده شود، چه مراحلی باید طی شود؟

اکانت های Transaction ID دار این قابلیت را دارند که در صورتی که هک یا دزدیده شوند، قابل پیگیری از طریق پشتیبانی ماینکرفت را دارند.

برای ثبت درخواست باید به این لینک مراجعه کنید و اطلاعات خواسته شده و شرح حال را ذکر کرده و منتظر بمانید تا پشتیبانی ماینکرفت پاسخ شما را دهد.

توجه داشته باشید که ثبت درخواست و تمامی مراحل آن توسط شخص خریدار انجام می شود، اگر اطلاعات کافی در این زمینه را ندارید لطفا این اکانت را خریداری نکنید.

زمان پاسخگویی پشتیبانی ماینکرفت موردی نیست که در کنترل و اختیار ما باشد و مدت زمان پاسخگویی آن ها نامشخص و ارتباطی با فروشگاه آنلاین کیز ندارد.

دلیل بن شدن اکانت از سرور هایی مثل هایپیکسل چیست ؟

کمپانی ماینکرفت قوانین بسیار سختگیرانه ای را برای بازیکنان قرار داده است به صورتی که داشتن یکی از شرایط زیر به راحتی باعث بن شدن شما از سرور می شود؛

 • استفاده از نرم افزار های تغییر آی پی اینترنت همانند فیلتر شکن
 • استفاده از لانچر های غیر رسمی و کلاینت هایی که به شما برتری در بازی می دهند.
 • اشتراک گذاری اکانت با دوستان
 • رفتار های نادرست در چت آنلاین بازی که حالت اسپم گونه داشته باشند.
 • استفاده از پسورد ضعیف
 • اشتباه ادمین های هایپیکسل که باید با اثبات مدارک لازم خلاف آن را ثابت کنید

وقتی میخوام وارد هر سروری بشوم ارور  “Failed To Connect To Server ” را دریافت می کنم چرا و چگونه رفعش کنم ؟

این ارور زمانی پیش می آید که شما نیک نیم اکانت را تغییر داده باشید برای حل این مشکل یک بار از طریق لانچر لاگین کنید و سپس به طور کامل از لانچر خارج شوید. حال دوباره با استفاده از یوزر و پسورد لاگین کنید حالا لانچر آپدیت شده و می توانید به هر سروری متصل شوید.

چه زمانی می توانم ایمیل اکانت را عوض کنم ؟

تاریخ تغییر و تعویض ایمیل به ایمیل شما در کنار توضیحات لازم در زمان خرید محصول ارسال می شود.

چگونه می توانم ایمیل را در اکانت های مایکروسافت تغییر بدم ؟ 

ایمیل در اکانت های مایکروسافت از طریق این لینک قابل تغییر است

می خواهم در تاریخی که ذکر کردید ایمیل را عوض کنم اما اجازه نمیدهد ؟

این سوال تنها یک جواب دارد شما از ایمیلی می خواهید استفاده کنید که قبلا با آن در سایت ماینکرفت یا موجانگ استفاده کردید، در نهایت برای رفع این مشکل باید از ایمیل جدیدی استفاده کنید.

از طریق Tlaucher می خواهم وارد اکانت بشم اما ارور authentication servers may not be available by now if you dont think so please check your internet connection and firewall settings دریافت می کنم، راه حلش چیست ؟

زمانی به این مشکل بر می خورید که کامپیوتر و Firewall شما دسترسی اینترنت را از لانچر ماینکرفت قطع می کند حال راه حل چیست؛

در وحله اول می توانید روش Mcleaks را که در بالا ذکر شده را انجام دهید اگر مشکل حل نشد از موارد زیر استفاده نمایید.

 • لانچر و کامپیوتر خودتان را ریستارت کنید.
 • Firewall کامپیوتر را از طریق آدرس Control Panel گزینه System and Security پیدا کرده و خاموش کنید.
 • مودم تان را ریستارت کنید.
 • در نهایت اگر مشکل شما حل نشد اول کامپیوتر را برای پیدا کردن هر ویروس مراحم ویروس کشی کنید سپس در بخش Search ویندوز کلمه Cmd را جستجو کرده گزینه Command Prompt را با استفاده از Run as Adminstrator باز کرده و در صحفه باز شده netsh winsock را تایپ کنید و اینتر بزنید.

به سرور های پریمیوم مثل هایپیکسل نمی توانم وصل بشم ؟

اولین کاری که می کنید مطمئن بشید Firewall کامپیوتر از اتصال جلوگیری نمیکنه سپس مراحل زیر را به ترتیب پیش برید ؛

 • سعی کنید ورژن ماینکرفت خودتان را تغییر بدید. آموزش تغییر ورژن ماینکرفت از این لینک قابل مشاهده است.
 • کامپیوتر خودتان را ریستارت کنید.
 • با ورود به لینک stuck.hypixel.net آی پی خودتان را در سرور های هایپیکسل ریستارت کنید.
 • هر Modification اضافی که روی اکانت هست پاک کنید و تنظیمات گرافیک را در پایین ترین حد بگذارید.
 • در آخر ممکن است مشکل از خود سرور های ماینکرفت باشد که به مرور زمان حل می شود.

در نهایت در صورت داشتن هرگونه سوالی خارج از موارد فوق می توانید با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

 

146 دیدگاه در “راهنمای جامع راه اندازی اکانت Minecraft

 1. KILLER گفت:

  عالی عالی عالی من امروز خرید کردم ولی ۱ دقیقه نشد به من اکانت رو دادن هرکی میگه اکانت مشکل داره خودش مشکل داره

  1. dian گفت:

   نظر لطف شماست رفیق

   1. Pooriya گفت:

    haji man mikhastam password ro avaz bokonam in error ro mide

    Error! Request denied. To get help with changing your e-mail address visit our Support Center. When contacting customer support, make sure that you include your game purchase transaction ID.

    1. dian گفت:

     سلام دوست عزیز
     این ارور مربوط به تغییر پسورد نیست و مربوط به ایمیل هست، تاریخ تغییر ایمیل هم در توضیحات ارسال براتون ذکر شده، توضیحات وبلاگ آموزشی و توضیحات ارسال رو با دقت بخوانید.

     1. Coce_fun گفت:

      ببخشید من باید چجوری شنل یا همون cape رو برای خودم بزارم من وقتی وارد سایت mincraft میشم login رو میزنم میار اکنتمو ولی وقتی وارد tlauncher میشم Error میده
      میشه یه کمکی به من بدید

     2. dian گفت:

      سلام دوست من نحوه شنل گذاشتن و مسائل اینگونه را اطلاع نداریم، اگر در هنگام ورود با ارور مواجه میشوید به این معناست که شما قبلا به صورت غیر قانونی و کرکی بازی می کردید برای رفع این خطا باید نرم افزار Mcleaks که قبلا با اون کرکی بازی می کردید رو نصب کنید در تنظیمات از بین دوگرینه Mojang و Mcleaks شما باید گزینه Mojang که سبز رنگ هست رو انتخاب کرده و پس از تایید این نرم افزار را پاک کنید.

     3. P.Rajaee گفت:

      سلام ببخشید من منظورتون رو متوجه نمی شم یعنی وقتی اکانت به دستمون رسید نمی تونیم وارد هایپیکسل بشیم و نمی تونیم اطلاعات اکانت رو تغییر بدیم

     4. dian گفت:

      سلام توضیحات هر محصول توی همین صفحه که نظر گذاشتید وجود دارد

   2. iliya گفت:

    من باید بگم که اصلا راضی نیستم الان حدود ۶ یا ۷ ماه میشه اکانتو دارم بعد یه مدت از کار افتاد امروز هر چقدر رمز عبورشو عوض کردم کار نکرد اکانت مشکل داره نه ما >:(

    1. dian گفت:

     سلام دوست من
     پیش از هر چیزی باید اشاره کرد اکانت پریمیوم فاقد ضمانت هست و در صورت بک خوردن در یک ماه اول یکبار جایگزین داده میشه و اکانت های فول اکسس هم ۷ روز ضمانت دارند لطفا قوانین رو بخونید.
     در مورد اینکه ۶/۷ ماهه شما اکانتی رو دارید اگر این اکانت فول اکسس بوده پس شما تا به الان باید ایمیل رو تغییر داده باشید و موارد امنیتی رو پیاده سازی کرده باشید، اگر پسورد رو عوض می کنید به گفته خودتون و وارد نمیشه پس مشکل از اکانت نیست و مشکل از طرف شماست.
     در هر صورت ضمانت ما ۷ روزه و ما نمی تونیم مادام العمر پیگیر این باشیم که کسی اکانت شما رو هک یا دزدی نکنه.
     در آخر هم دوست گلم هرچیزی که می خرید نه تنها از سایت ما بلکه از کوچه و بازار شرایط رو بپرسید، قوانینش رو بخونید تا مشکلی براتون پیش نیاد
     ===
     پ.ن : اکانت شما من نگاه کردم کد Transaction ID داره شما حتی اگه اکانتتون هم هک شده باشه می تونید طبق آموزش با پشتیبانی ماینکرفت در ارتباط باشید تا اکانت رو بهتون برگردونن، توجه داشته باشید تمامی این موارد توسط شما انجام میشه و ما هیچ دخالتی در ثبت و یا پاسخگویی آن نداریم

   3. mohammad گفت:

    سلام بنده اکانت full acceses خریدم ۲ تا مشکل دارد ۱ در هایپیکسل بن است ۲ بدون vpn سرور بالا نمیارهذ و یا login نمی شود

    1. dian گفت:

     سلام دوست من
     اینکه بدون فیلتر شکن نمی تونید سرور هارو ببینید مرتبط با اینترنت و ارائه دهنده اینترنت شماست چون سرور های باز در حال حاضر فیلتر نیستند.
     در مورد بن هم احتمال بسیار زیاد بخاطر همان استفاده از فیلتر شکن بن شده اید، برای ارائه تصویر بن و جزئیات بیشتر به پشتیبانی سایت مراجعه کنید

   4. AhmdishAli گفت:

    سلام ببخشید کار جدی داشتم

    1. dian گفت:

     سلام با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید

  2. pelzela0_0 گفت:

   واقعا

 2. پوریا گفت:

  عالی خیلی خوب بود اکانت ممنون از زحمت های شما

  1. dian گفت:

   خواهش میکنم، انجام وظیفه است.

 3. parsatio گفت:

  اقا چرا برا من نیومد ولی برا بقیه سریع اومد

  1. dian گفت:

   سلام ، ایمیلتون رو چک کنید براتون ارسال شد.

 4. mohammadpsr گفت:

  سلام من الان خریداری کردم چقدر طول میکشه تا برام ارسال کنید؟

  1. dian گفت:

   سلام دوست عزیز، منتظر بمانید تا به ایمیل شما در زمان مشخص شده ارسال بشه.

  2. مهراد گفت:

   از کجا باید بخرم

 5. KARAN_Kartal گفت:

  سلام ببخشید من اگر الان بخرم ایمیل و پسورد اکانت رو بهم میدید؟ ایا تا بحال استفاده شده؟؟ ینی فول اکسس تا بحال استفاده نشده ؟

  1. dian گفت:

   سلام دوست من اکانت های فول اکسس با ایمیل و پسورد به شما داده میشه، ما از اشخاص می خریم و ممکنه قبلا هم استفاده شده باشه.

   1. KARAN Kartal گفت:

    امکان داره بن شده باشه از سرور ها یا خیر؟؟؟ و یا حتی وقتی داخل سرور ها میریم /register کرده باشند قبلا و ما نتونیم login کنیم؟؟

    1. dian گفت:

     دوست من، سوالتون خیلی واضح نیست. اما چیزی که من متوجه شدم بستگی به اکانتی داره که تهیه می کنید.
     اکانت های فول اکسس در سرور های هایپیکسل بن نیستند، مگه اینکه خودتون بنش کنید که باید با دو تا کلیک ساده درخواست رفع بن بدید.
     اکانت های پریمیوم به هیچ عنوان ضمانتی روی سرور هایپیکسل نداره و به شانس شما بستگی داره.
     برای ورود به اکانت هم خیر شما زمانی که فول اکسس تهیه می کنید می تونید همه اطلاعات اکانت رو تغییر بدید و هیچ شخصی دسترسی به اطلاعات شما نخواهد داشت.
     در مورد دزدیدن اکانت هم بستگی به شما داره که باید اکانت و ایمیل اکانت رو امن کنید.
     لطف هم کنید ۵ تا نظر پشت سر هم نزارید و اسپم نکنید و تمامی مطالبی که دارید رو توی یک نظر خلاصه کنید

     1. imeh گفت:

      باسلام. فکر کنم منظور ایشون از /register سرور های کرکی که وابسته به یوزرنیم هستند بوده پس درصورتی که از قبل رجیستر شده باشه بعید میدونم کسی پشتیبانی کنه حتی سرور jartex که معروف ترینه توی کرکی ها گفته هیچ مسئولیتی در این مورد نداره مگر اینکه اون اکانت به ایمیل وصل شده باشه که با ایمیلی که اونجا ثبت شده میشه رمز رو عوض کرد. در سرور های کرکی با تغییر یوزرنیم اکانت هم عوض میشوند

  2. Ali گفت:

   چرا معمولا استفاده شدت برای یک هفته ولی از اونجایی که سرور های پیرمیومی مانند هایپیکسل رجیستر نمیخوان مشکلی نیست و بله همه ی اطلاعات رو بهتون میدن

 6. KARAN Kartal گفت:

  ببخشید من الان اکانت رو خریداری کردم و همه چیز درست پیش رفت و رسیدم به قسمت سوال های امنیتی اما در ایمیلی که برای من امده جواب سوالات رو نگفته این چیزی هست که راجب سوال امنیتی برای من ارسال شده :

  سوال امنیتی/ جواب Secret Question :******* (حتما برای دسترسی به اکانت و گذاشتن سوال امنیتی مد نظر خودتان از طریق ایمیل فوق وارد شده و درخواست Reset و تغییر سوال امنیتی را بدهید )

  نیک نیم :*********

  من الان نمیدونم جواب سوالات چی هست

  1. dian گفت:

   رفیق شما باید طبق آموزشی که توی سایت گذاشتیم، وارد ایمیل اصلی اکانت بشید، سپس پسورد اکانت رو عوض کنید و بعد از اون سوال امنیتی رو ریست کنید توی همین صفحه هم توضیح داده شده است.
   بعد از اون هم باید هم ایمیل رو امن کنید ( با اضافه کردن شماره همراه، پسورد قوی و موارد دیگه …)

   یک نکته هم توجه کنید اگه می خواهید اکانتتون امن بمونه و ازتون دزدیده نشه.. اطلاعاتش رو هرجا که می رسید پخش نکنید مثل الان که سوال امنیتی و نیک نیم اکانتتون رو با دست خودتون پخش کردید توی سایت که واقعا جای تعجب داره .. من درستش می کنم ولی تکرار نشه.

   1. KARAN Kartal گفت:

    خیلی ممنون
    ولی برای من ایمیل اصلی رو نفرستادن ینی اون ایمیلی که باید واردش بشم چه ایمیلی هست 😥

    1. dian گفت:

     کافیه چشماتون رو باز کنید و اطلاعاتی که براتون ایمیل شده رو با دقت بخونید

 7. sina411 48 گفت:

  سلام من اکانت رو خریداری کردم و همه چیز خوب پیش رفت اما موقع وارد کردن اکانت به تی لانچر با این ارور برخورد میکنم : authentication servers may not be available by now if you dont think so please check your internet connection and firewall settings
  در توضیحات هم گفته بودید چیکار باید کرد همه را انجام دادم اما بازم درست نشد

  سیستم ویندوز ۱۰

  1. dian گفت:

   سلام دوست من
   در وحله اول ارور ها و مسائل مربوط به شخص شما برمیگرده اما اگه دقیقا طبق توضیحاتی که دادیم پسورد و سوال امنیتی رو تغییر داده باشید و از درستی اطلاعات هم اطمینان دارید و بعد از اون با این مشکل مواجه شدید به جز مراحل توضیح داده این کار ها رو بکنید؛
   ۱٫از سایت Mojang (نه ماینکرفت یا لانچر آن ) وارد اکانت بشید اگه وارد شد مرحله دوم رو انجام بدید.
   ۲٫ در این مورد شما از اونجایی که قبلا غیر قانونی و کرکی بازی کردید ماینکرفت اجازه دسترسی بهتون رو نمیده، شما باید نرم افزار Mcleaks رو باز کنید و در تنظیمات با دو گزینه روبرو می شوید یکیش Mcleaks هست و دیگری Mojang ، شما باید گزینه Mojang رو انتخاب کرده تنظیمات رو ذخیره کنید و این نرم افزار غیر قانونی دزد رو پاک کنید و یک فایل هم ازش تو سیستمتون نباشه.

   1. خودم گفت:

    مرسی مشکلم حل شد دمت گرم

 8. 😐 گفت:

  سلام ، تو سایت نگفتید چطوری میشه ایمیل رو عوض کرد فقط گفتید از کجا میشه فهمید چه زمانی ایمیل رو عوض کردی ، چطوری میشه ایمیل رو عوض کرد

  1. dian گفت:

   سلام دوست من تغییر ایمیل آموزشی نیاز نداره کافیه شما در سایت موجانگ وارد بشید، در بخش تنظیمات از گرینه Change Email اطلاعات رو تغییر بدید.

   1. یک دوست گفت:

    اها ممنون

 9. sepehr گفت:

  یه سوال میشه بگید من از کجا باید full acces رو بگیرم؟؟

  1. dian گفت:

   سلام دوست من
   از طریق این لینک وارد بشید ،تیک محصول موزد نظرتون رو انتخاب کرده و خرید کنید.

 10. Redeye گفت:

  یه سوال دارم باید کدوم گزینه رو برای خرید اکانت فول اکسس ای که همه چیشو بشه تغییر داد ( اسکین ، نیکنیم ، رمز ، ایمیل ، سوال های امنیتی ) بزنمم؟

  1. dian گفت:

   شما باید از بین خرید نسخه ” Full Access با قابلیت تغییر اطلاعات ایمیل و پسورد ” که ۳۲۹ هزار تومان است و یا ” نسخه Full Access+ Transaction ID با قابلیت تغییر اطلاعات ایمیل و پسورد ” که ۳۹۹ هزار تومان است یکی رو انتخاب کنید دوست عزیز.

 11. sina 990 گفت:

  سلام ببخشید من یک اکانت خریدم و توی هایپیکسل لول بدوارزش ۱۴ بود اومدم یک اکانت دیگه بخرم اما لول صفر باشه و باهابش بدوارز بازی نشده باشه 😐
  میخواهم از اول خودم بازی کنم نه لول بقیه رو بازی کنم از صفر
  لطفا ایندفه اکانت استفاده نشده بدید ممنون

  1. dian گفت:

   سلام دوست عزیز،
   در وحله اول سفارشی به اسم شما ثبت نشده و در مورد دوم چیزی که شما دنبالش هستید لایسنس یا کد اورجینال محصوله که روی اکانت شخصی شما فعال میشه و همه چیز رو از صفر آغاز می کنید، این محصول قیمتش ۷۹۰ هزار تومان است، اکانت ها همگی همانند گذشته هستند.

   1. Raydexplus گفت:

    باسلام
    پسوورد چند رقمی باشه هایپیکسل بن نمیکنه
    و اجازه ورود میده؟

    1. dian گفت:

     سلام پسورد باید بالای ۸ رقم باشه و از حروف بزرگ و کوچک، اعداد و [email protected]#$% استفاده کنه، اما توجه داشته باشید این فقط یک مورده بن هست مابقی رو در همین صفحه توضیح دادیم.

 12. یک دوست گفت:

  Full Access+ Transaction ID این نسخه چه فرقی با نسخه فول اکسس معمولی داره؟؟

  1. dian گفت:

   وجود کد Transaction ID ه که به شما اجازه میده حتی در صورت هک و دزدیده شدن اکانت در هر زمانی بتونید اون رو بازیابی کنید.
   موارد خاصی توی پشتیبانی ماینکرفت هم شامل میشه..
   این اکانت قطعا ارزش هزینه اضافه را داره

   1. همون یک دوست هستم گفت:

    اکانتی ندارید که قبلا استفاده نشده باشه ؟؟ من قبل از شما اکانت پریمیوم خریدم و در سرور هایپیکسل بد وارز لول ۱۴ بود اکانتی میخوام که استفاده نشده باشه و لول صفر باشه

    1. dian گفت:

     خیر دوست من

 13. KARAN گفت:

  سلام ببخشید اقا من اکانت پرمیوم گلد خرییدم ۶۵ هزار تومن ولی هر چقدر لوگین میکنم میگه رمز نا درست است و وقتی توی سایت لوگین میکنم میگه اکانت برداشته شد 😥😥 همون لحظه که برام فرستادین وگین کردم و نشد
  حالا چیکار کنم ؟؟ 😭😭😭

  1. dian گفت:

   سلام دوست من، اکانت ها پیش از ارسال تست میشن و برای شما ارسال می شوند، حال اگر مشکلی در ورود دارید، در وحله اول می تونید از طریق وبسایت موجانگ وارد بشید، اگر وارد شد، پس مشکل رو باید طبق آموزش حل کنید، اگر کانکت نشد مطمئن بشید تغییری در پسورد ایجاد نکرده باشید و بعد از آن از طریق ایمیلی که اطلاعات اکانت رو برای شما ارسال کرده درخواستی ثبت کنید تا رسیدگی بکنند.

   1. KARAN گفت:

    من رفتم و پسورد رو عوض کردم برای همین وارد نمیشه؟؟؟ باید چیکار کرد

    1. dian گفت:

     اکانتی که شما تهیه کردید، پریمیوم هست که اجازه تغییر پسورد رو نداره، شما با اشتباهتون اکانت رو از خودتون گرفتید.

     1. KARAN گفت:

      ضمانتی نیست؟؟ واقعا هیچ راهی نیست؟؟

     2. dian گفت:

      خیر دوست عزیز، ضمانتی روی اشتباهات شما وجود نداره، زمانی که شما پسورد اکانت رو تغییر بدید یعنی ضمانت یکبار جایگزین ما رو هم از خودتون می گیرید. توضیحات و قوانین محصول رو با دقت بخونید متوجه خواهید شد.

 14. KARAN گفت:

  سلام اقا ببخشید من اکانت فول اکسس خریدم پسورد رو عوض کردم و رفتم داخل بازی وقتی رفتم توی هاییکسل نوشتم بن شدم 😐 بدونه هیچ دلیلی الکی نه از وی پی ان استفاده کردم و نه از هیچ چیز دیگه ای فقط رفتم داخل اکانت هایپیکسل بن بودم لطفا رسییدگی کنید

  1. dian گفت:

   سلام دوست عزیز، اینجا پشتیبانی سایت نیست مشکلی دارید به پشتیبانی آنلاین پیام بدید، استفاده از فیلتر شکن یکی از دلایل بن شدنه، استفاده از اکانت های متعدد با یک اینترنت، اشتراک گذاری، استفاده از پسورد ضعیف و مواردی که توی توضیحات ذکر کردیم همه می تونه شما رو بن کنه، طی توضیحات مربوط ثبت درخواست کنید که شما رو آنبن بکنند.

   1. KARAN گفت:

    سلام ببخشیید کجا باید ثبت درخواست بکنم ؟؟

   2. amir گفت:

    سلام من میخوان خرید کنم کدوم اکنت رو بگیرم بهتره اونی که قیمت ۳۲۹ هزار تومن هست یا ۳۹۹ تومن ؟

    1. dian گفت:

     سلام دوست من، در وحله اول سی دی کی اورجینال محصول پیشنهادی ماست، اما در صورتی که می خواهید اکانت دست دوم تهیه کنید در صورتی که نحوه استفاده از Transaction ID رو بلدید این محصول پیشنهاد میشه در غیر اینصورت همون فول اکسس عادی نسخه مناسب شما می باشد.

 15. هادی گفت:

  در خود سایت هایپیکسل

 16. salman گفت:

  سلام من پریروز اکانت فول اکسس خریداری کردم و همه اطلاعات برام ارسال شده ولی وقتی درخواست ریست سوالات امنیتی رو دادم و خواستم از طریق سایت mail.yandex.ru وارد ایمیل بشم که چیزی که ارسال کردن رو ببینم سایتش گفت که دسترسی به ایمیل محدود شده و باید سوالاتی رو جواب بدم که مشخص بشه صاحب اصلی اکانتم، نمیدونم چیکار کنم الان و چطور وارد ایمیل بشم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. dian گفت:

   سلام دوست من، جوابش همراه با جزئیات سفارشتون به ایمیلتون ارسال شده، به نام ” سوال امنیتی برای ورود به ایمیل ” می تونید تو ایمیل پیداش کنید، لطفا توضیحات رو با دقت بخونید که بعدا براتون دردسر نشه رفیق

 17. محمد گفت:

  عالی بود اکانتم به راحتی لوگین شد
  ممنون از سایت خوبتون

 18. omid گفت:

  سلام
  من اگه این اکانت های پریمیوم گلد رو بخرم ایا بعد یه مدت خراب میشه یا میشه دائم ازش استفاده کرد

  1. dian گفت:

   سلام ، اکانت پریمیوم گلد همیشگی نیست و طبق قانون سایت در صورتی که در ۳۰ روز اول خرید اکانت دچار مشکل شد یکبار جایگزین دریافت خواهید کرد.

 19. iliabigdeli گفت:

  ببخشید چجوری mcleaks رو تو لپتاپم پیدا کنم

  1. dian گفت:

   در صورتی که قبلا کرکی بازی کردید این نرم افزار باید توی سیستم شما باشه، در صورتی که پیداش نمی کنید باید دوباره نصبش کنید و طبق آموزش پیش برید.

 20. یک سوال چطوری اسکین اسممو اوز کنم تازه نمیره هایپیکسل

  1. dian گفت:

   اسکین و اسم در وبسایت minecraft.net و در نهایت اکانت های پریمیوم گلد ضمانتی رو ورود به هایپیکسل ندارند، قوانین را می توانید در راهنمای جامع اکانت های ماینکرفت در وبسایت مطالعه کنید.

 21. Locan گفت:

  سلام خسته نباشید.
  من یسری سوال داشتم.
  عرضم به خدمتتون که این ایمیل روسی ای که اکانت روشه رو چطور میشه عوض کرد؟و اینکه اگر ایمیلی که میخاهید اکانت اینکرافتتونو به ش انتقال بدید اگر قبلا داخل موجانگ ثبت شده باشه با دلت اکانت میتونیم تنظیم کنیم یا خیر؟

  1. dian گفت:

   سلام بخش آخر آموزش ویدیویی سایت را مشاهده کنید

 22. koocie گفت:

  ببخیشد برای خرید سی دی کی بازی ، چگونه از سی دی کی استفاده کنیم ؟ و طبق حرفتون سی دی کی رسما نسخه اصلی بازی است دیگر ، درست است؟

  1. dian گفت:

   سلام دوست عزیز
   آموزش فعال سازی بعد از خرید به ایمیل شما ارسال می شود و بله این نسخه رسمی بازی است که به قیمت ۲۷$ در وبسایت ماینکرفت بفروش می رسد.

 23. st گفت:

  سلام از کجا می شه اکانت رو تهیه کرد

 24. st گفت:

  سلام من الان اکانت رو دریافت کردم اما وقتی روی لینک برای دسترسی به ایمیل کلیک می کنم صفحه ی متفاوتی با اموزش بالا می اره

  1. dian گفت:

   سلام
   همین صفحه ای که توش قرار دارید آموزش هست.

 25. Mostafa گفت:

  سلام من اکانت را دریافت کردم رفتم پسورد ش رو هم عوض کردم بعد ایمیل و پسورد مو زدم تو لانچر ماینکرافت اما میگه invalid email or password لطفا بگید چیکار کنم

  1. dian گفت:

   سلام اکانت پریمیوم گلد قابلیت تغییر پسورد نداره، شما با این کار دسترسی اکانت رو از خودتون گرفتید
   همیشه پیش از خرید توضیحاتی محصولی را که تهیه می کنید مطالعه بفرمایید، همچنین توضیحات سفارش نیز این مورد را تاکید کرده است

 26. AhmAd گفت:

  من نمیدونم همون مشخصاتی که به من دادینو وارد کردم تو سایت mail.yandex.com و ramble.ru ولی همش میگن رمز یا ایمیل شما اشتباهست من نمیدونم چکار کنم میشه مشکلم رو حل کنین

  1. dian گفت:

   سلام دوست عزیز
   وبسایتی که شما در آن باید وارد بشید Mail.yandex.com است و اکانت شما در Rambler.ru نیست.
   در مورد ورود به ایمیل نیز باید مقداری به جزئیات سفارش خودتان دقت کنید شما دوتا اطلاعات را از ما می گیرید یکی اطلاعات ورود به اکانت و دیگری ورود به ایمیل است که شما باید از اطلاعاتی که در اول توضحات سفارشتان است یعنی اطلاعات ورود به ایمیل استفاده کنید.
   مابقی موارد هم پس از ورود به ایمیل باید دقیقا طبق آموزش سایت پسورد را عوض کنید، سوال امنیتی را تغییر بدید و موارد امنیتی را برقرار کنید

 27. AhmAd گفت:

  سلام کانالتون عالیه با اینکه من وقت زیاد گذاشتم زیاد برا اکانتم ولی ارزشش رو داشت واقعا نمیدونم این لطف شما رو چجوری جبران کنم
  بالاخره به آرزوم رسیدم
  ممنونم

 28. بردیا تابعی گفت:

  من اکانت خریدم ولی وضعیتش درحال انجام هست و هیچ ایمیلی برام نیومده و من اکانتم رو نیاز دارم چیکار می‌شه کرد؟

  1. dian گفت:

   سلام دوست عزیز
   زمان ارسال اطلاعات در بازه کاری سایت، ۱۰ دقیقه تا ۵ ساعت از طریق اییمل ثبت شده شما بطول می انجامد

 29. armin گفت:

  سلام من ویدیو ی شما رو دیدم و میخواستم بدون اون وبسایت اولی که داخلش پسورد و ایمیل رو اوز کردید برای چیه نمیشه مستقیم داخل موجانگ پسورد رو اوز کرد؟

  1. dian گفت:

   سلام اون وبسایت مرتبط با ایمیل هست در اکانت های فول اکسس که میتوه Mail.yandex.ru / Mail.ru و یا مثل ویدیو Mail.rambler.ru باشه که برای تغییر اطلاعات برای بار اول حتما باید از این سایت ها استفاده بشه

 30. مهدیار ارجمند گفت:

  سلام من اکانتم gmail هست ولی وارد جیمیل نمیشه

  1. dian گفت:

   سلام دوست عزیز اکانت پریمیوم دسترسی به ایمیل نداره، دلیلی برای ورود به ایمیل هم ندارید، لطفا توضیحات محصولی که تهیه می کنید را مطالعه کنید

 31. Mahdiyar گفت:

  من هم پسوورد رو عوض کردم نمیشه وارد شد چکار کنم؟

  1. dian گفت:

   دوست عزیز لطفا ۲۰ تا نظر نفرستید، اگه منتظر پاسخ سریع هستید با پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط باشید.
   اگر نظر می دهید منتظر باشید تا پاسختون داده بشه .
   در مورد اکانتی که شما تهیه کردید اکانت پریمیوم هست و قابلیت تغییر پسورد را ندارد با تغییر پسورد دسترسی اکانت رو از خودتون می گیرید که مقصرش کسی به غیر از شما نیست.
   همیشه پیش از خرید قوانین و توضیحات محصولی رو که می خرید مطالعه کنید.

 32. مهدیار ارجمند گفت:

  سلام من یک اکانت جدید خریدم وارد لانچر نمیشه

  1. dian گفت:

   سلام اکانت ها در لحظه ارسال تست می شوند که تصویر آن بهمراه جزئیات سفارش برای شما ارسال می شود، توجه کنید مثل قبل پسورد را عوض نکنید.
   در مورد ورود به لانچر و یا سایت هم اول از اطلاعاتی که وارد می کنید مطمئن بشید در صورت اطمینان از ورود اطلاعات، شما احتمالا پیش از این از طریق تی لانچر، ام سی لیکز یا ایزی ام سی به صورت کرک بازی کردید که باید طبق آموزش مربوط در پایین همین صفحه مشکل را حل کنید.

   1. Mahdiyar گفت:

    نه همه چیز رو درست وارد کردم و فقط با thealtening کرک بازی کردم که اون هم رو mojang هست

    1. dian گفت:

     اکانت شما بررسی کردم بدون مشکل لاگین میشه
     https://s4.uupload.ir/files/minecraft_iac8.png

     طبق آموزش پیش برید.

   2. محمد جواد گفت:

    سلام . یک سوال داشتم . سوالم اینه که توی خود جیمیل ارسالی حاوی اطلاعات اکانت زمانی رو برای تغییر ایمیل اکانتم تایین کرده بود اما من توی اون زمان مشخص شده نتونستم برم و تغییر بدم . میخواستم بدونم باز هم راهی هست و میشه تغییرش داد ؟ و چطور . ممنون

    1. dian گفت:

     سلام
     بهتره در زمانی که در ایمیلتون مشخص شده اطلاعات رو تغییر بدید، اما چند روز پس از اونم مشکل ساز نیست و بدون مشکل ایمیل قابل تغییر است.

     1. محمد جواد گفت:

      ممنون از بازخوردتون

 33. مهدیار ارجمند گفت:

  برای من نه وارد لانچر میشه نه سایت مشکلش چیه؟

  1. dian گفت:

   خدمتتون عرض کردم طبق آموزشی که در این صفحه هست پیش برید، مشکلش هم بهتون گفتم دوست گرامی

 34. مهدیار ارجمند گفت:

  درست کردم ولی وارد نمیشه

  1. dian گفت:

   اکانت بدون مشکله، تصویر نیز براتون ارسال شد / راه حلتون در آموزش سایت هست که توضیحاتش رو باید انجام بدید. اگر وارد نمیشه یعنی درست انجام ندادید.

   از ارسال تعداد بالای نظرات خودداری کنید که محیط نظرات اسپم نشه، سوالات بیشتر از طریق پشتیبانی آنلاین سایت در خدمت هستیم.

 35. Armin گفت:

  سلام میخاستم بدونم اگر من از شما اکانت فول اکسس بگیرم شما قبلش چک میکنید که در سرور هایی مثل هایپیکسل بن هست یا نه؟

  1. dian گفت:

   سلام دوست عزیز، بله اکانت ها در زمان تحویل از طرف ما بن نیستند

 36. yeki گفت:

  نمیشه user name و skin رو عوض کرد؟

  1. dian گفت:

   از طریق وبسایت minecraft.net می تونید انجام بدید

 37. HyPiXeL_lol گفت:

  سلام ببخشید ، من می خواستم اکانت فول اکسس رو بخرم ولی دو تا سوال دارم .
  ۱ : من اگر اکانت فعال تیلانچر داشته باشم ( اکانتی که هر روز باهاش بازی میکنم) میتونه تو لانچر ماینکرافت مشکلی ایجاد کنه ؟؟؟
  ۲ : و اینکه اگر مشکل ایجاد میکنه باید چه کار کنم ؟

  1. dian گفت:

   سلام دوست من،
   در صورتی که از ایزی ام سی و ام سی لیکز استفاده می کنید بله ممکنه مشکل ایجاد کنه و برای هر سری بازی کردن با ید شما از موارد خاصی پیروی کنید که در همین صفحه توضیح دادیم.

   1. HyPiXeL_lol گفت:

    ممنون از راهنمایی تون ، من از تی لانچر استفاده میکنم ، پس احتمالا ایرادی نداره

 38. kale_poook گفت:

  سلام من دیروز اکانت رو خریدم و تا عصر طول کشید که تمام کار های اکانت و دانلود بازی رو انجام بدم و وقتی انجام و خواستم برای اولین بار برم تویه هایپیکسل با همه چیز جدید به من گفت که شما به دلیل چیت زدن بن هستید و الان من پشتیبانی میخوام پیام بدم ولی همه افلاین هستن میشه کمک کنید ؟

  1. dian گفت:

   سلام پشتیبانی سایت ۱۰ صبح به بعد فعالیت می کند، صفحه را رفرش کنید آنلاین هستیم.

 39. arash گفت:

  سلام وقتی من تو بازی پسورد رو میزنم ارور میده یگه اشتباهه ولی من درست زدم چرا؟

  1. dian گفت:

   سلام در صورتی که اطلاعات پسورد و سوال امنیتی اکانت ماینکرفت را تغییر داده اید و باز هم نمی توانید وارد بشید دلیل آن کرک بازی کردن شما از طریق تی لانچر، ایزی ام سی ، ام سی لیکز و نرم افزار های شبیه به ایناست که باید طبق آموزش در همین صفحه پیش برید.
   در صورتی که این اطلاعات را تغییر ندادید که باید تغییر بدید، اگر بلد نیستید نیز از فرد بزرگتر خود کمک بگیرید.

 40. arash گفت:

  یعنی چی یعنی باید لانچرایی مثل تی لانچر پاک کنم؟چون من برایهورود ب اکانت از ان استفاده نکردم

  1. dian گفت:

   توضیحات ذکر شده را دز پایین همین صفحه مطالعه بفرمایید، نوشته شده که باید چه مواردی را انجام دهید

   1. ارش گفت:

    من همه مراحل رو انجام دادم ولی همش ارور invalid email or password میده میشه دقیقا بگید باید چی کار کنم

    1. dian گفت:

     دوست گرامی، توضیحات یکی دو خط نیست که بهتون بگم، توضیحات همین صفحه ای که داخلش هستید را با دقت مطالعه کنید.

     در صورت نیزا نیست می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

 41. ارش گفت:

  لطفا راهنمایی بیشتر بکنید

  1. dian گفت:

   با پشتیبانی سایت در تماس باشید.

 42. منمنم گفت:

  چرا باید عوض کنم ایمیل رو؟

  1. dian گفت:

   سلام در همین صفحه ذکر شده مطالعه بفرمایید

 43. Mamad_gamaer گفت:

  سلام این اکانت فول اکسس دست دوم. هست با دست اول

  1. dian گفت:

   سلام دست دوم است

 44. Erfanix گفت:

  سلام وقت بخیر من سی دی کی جاوا را گرفتم بعد وارد اکانت مایکروسافتم کردم بعد لانچر ماینکرف رو دانلود کردم و لاگین شدم ولی همش مینویسه play demo

  1. dian گفت:

   سلام بزرگوار
   راه حل در همین صفحه است و همچنین در توضیحات سفارش شما نیز ذکر شده است

 45. یوسف گفت:

  سلام سایت خیلی خوبی دارین ممنون ازتون فقط یه سوال داشتم من اکانت مایکروسافت خریدم بعد برای اینکه بک نخوره چکار کنم داخل یندکس پسورد رو تغییر بدم ؟ یا لازم نیست؟ چون داخل ماینکرفت ندات نت نتونستم راهنمایی کنید ممنون

  1. dian گفت:

   سلام، لطف دارید
   در جواب سوال شما؛ تغییر ایمیل در زمان مشص شده، اشتراک نگذاشتن اطلاعات با افراد مختلف، استفاده از اطلاعات و پسورد قوی برای ایمیل و اکانت خود و موارد دیگری که در همین صفحه ذکر شده است

 46. Alireza گفت:

  یه چیز دیگه اگه همین ۶۵ تومنی رو بخریم یعنی فول اکسس میتونیم نیک نیم و پسوورد رو تغییر بدیم و همه ی کار هایی که تو ویدیو انجام شده رو انجام بدیم؟

  1. dian گفت:

   سلام خیر، قطعا قابلیت های متفاوتی دارند که در صفحه محصول ذکر شده است

 47. پویا گفت:

  سلام آیا با پرمیوم میتوانم به تی لانچر بیام یا اینکه بن میشم
  بعضیا گفتن که اگر با پرمیوم وارد تی لانچر بشم بن میشوم

  1. dian گفت:

   سلام به طور کلی تی لانچر پیشنهاد نمیشه

 48. عارف گفت:

  سلام من همین دیشب اکانتو خریدم یوزر ماینکرافتو وارد میکنم بعد پسوورد رو وارد میکنم میگه اشتباس

  1. dian گفت:

   سلام و احترام

   در صورتی که پسورد و سوال امنیتی ماینکرفت را تغییر دادید و از اطلاعات آن مطمئن هستید و در صورتی که ماینکرفت رایگان بازی کردید، طبق توضیحات مربوط در همین صفحه پیش برید.

   البته در صورتی که اطلاعاتی را تغییر ندادید طبق توضیحات سفارش و توضیحات جامع سایت در وبلاگ آموزشی ما پیش برید.

 49. محمدحسین گفت:

  سلام . می خواستم بپرسم من من الان از اکانت کرکی خود تی لانچر استفاده می کنم و لانچر الانم هم تی لانچر است
  می خواستم ببینم که اگر اکانت فول اکسس بخرم می تونم وارد سرور هایپیکسل بشم یا نمی تونم ؟

  1. dian گفت:

   سلام دوست عزیز
   از تونستن که بله می تونید وارد هایپیکسل بشید اما باید خیلی مراقب باشید که بنتون نکنه

 50. امیرمحمد گفت:

  سلام اکانت ها همیشه قابل استفاده است اگه چیزایی که توی ویدیو گفت رو انجا بدیم؟؟یه سوال دیگه من چه اگانتی بخرم گلد یا فول اکسس ؟ سی دی کی چیه؟

  1. dian گفت:

   سلام توضیحات کامل و جواب سوالات را میتونید در وبلاگ آموزشی سایت راهنمای اکانتهای ماینکرفت مطالعه کنید .

 51. armin گفت:

  سلام من میخواستم بدونم ای شایعه درسته که میگن اکانت های موجانگ در سال ۲۰۲۲ حذف میشن و اکانت های ماکروسافت هم قیمتشون خیلی میره بالا چون من میخواستم فصل بهار بخرم

  1. dian گفت:

   سلام دوست من، شایعه نیست و حقیقت داره، اما همینطوری حذف نمیشن و بهتون مهلت میدن که به مایکروسافت انتقال بدید

 52. امیرحسین حیدری گفت:

  سلام من اکانت گلد رو همین الان خریداری کردم چجوری باید یوزر نیم رو تغییر بدم؟؟؟

  1. dian گفت:

   سلام از طریق وبسایت minecraft.net

 53. نیک گفت:

  سلام وقت بخیر♡ سوال من اینه که با لانچر lunar client و اکانت فول اکسس میتونم وارد هایپیکسل بشم؟ یا باید لانچراصلی دانلود کنم؟🙁

  1. dian گفت:

   سلام و احترام
   ورود به سرور هایپیکسل مختص یک لانچر خاص نمیشه و می تونید استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *